Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co vám chci říci

Příspěvky

Děkuji za váš hlas v komunálních volbách

21. 9. 2014

Moji českotťebovští spoluobčané,

dovoluji si vás oslovit v souvislosti s komunálními volbami, které se konají 10. a 11. 10. Budu potěšen, pokud se rozhodnete dát svůj hlas kandidátům Koalice pro Českou Třebovou. Myslím si, že vám můžeme nabídnout atraktivní program včetně důvěryhodných kandidátů. Ze svých řad jsme schopni obsadit i uvolněná místa na radnici. Vážím si práce současné radniční koalice, ale přece jen po dvanácti letech vedení města ve stejné sestavě by bylo vhodné vedení občerstvit novou krví, novými nápady a novými lidmi. Co myslíte? Děkuji za vaše hlasy a slibuji, že vaši důvěru nezklameme. Zároveň veřejně prohlašuji, že pokud se nám nepodaří splnit rozhodující body našeho programu během následujích dvou let od našeho případného nástupu na českotřebovskou radnici (vyřešení koupaliště, hazardu, atd.), sami odstoupíme z vedení města. 

Jiťí Vencl

 

Děkuji za přání k narozeninám !!!

18. 12. 2011

Minulý pátek 16.3. jsem slavil své padesáté narozeniny. Již nejméně dva roky před tím, jsem přemýšlel o tom, že by bylo fajn, alespoň jednou za život si pozvat všechny, kteří měli nějaký vliv na můj život. A kdy se to lépe hodí než při oslavě padesátin???

 
Celý příspěvek | Rubrika: Co vám chci říci | Fotografie: padesat | Komentářů: 0

A já jsem to říkal, že na má slova dojde....

15. 9. 2011

Ten, kdo občas zavítá na tyto moje stránky, ví, že nejsem žádným velký fanouškem "optimalizace veřejné dopravy" firmou OREDO. Do této chvíle jsem se ale snažil vše řešit v orgánech k tomu vytvořených a nechtěl jsem (i z důvodů "politikých") příliš veřejně vyjadřovat svůj názor.  Situace ale dozrála k tomu, že se díky firmě OREDO budou rušit tratě, bude omezovat dopravní obslužnost venkova a to už skutečně není možné mlčet.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Co vám chci říci | Komentářů: 0

Optimalizace dopravní obslužnosti

17. 4. 2011

Konečně se mi podařilo sehnat aktuální materál o dopravní obslužnosti. Níže Vám předkládám své postřehy. Jsem připraven na odbornou diskuzi. Problém je ten, že lhůty stanovené Zákonem o drahách při konstrukci jízdních řádů jsou nekompromisní a pokud se stanovisko kraje nezmění, zaniknou v našem kraji železniční tratě, které jsou funkční a znamenají ekologickou dopravu, jen díky tomu, že sociálně demokratický radní, pan Tichý si usmyslel podpořit jemu bližší autobusy. Více níže.... Jinak mi piště na jvencl@cmail.cz.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Co vám chci říci | Komentářů: 0

Od dnešního dne nejsem členem dozorčí rady Vodárenské společnosti..

21. 3. 2011

Nehraji si na sbírání funkcí a nejde o moji osobu. V minulém volebním období jsem byl členem dozorčí rady Vodárenské společnosti a dle dohody s panem starostou Zedníkem po loňských volbách tomu mělo být i nadále. Pak ale najednou sliby neplatí a místo slíbených dvou zástupců v dozorčích radách máme zástupce jednoho.  JIstě to není proto, že se připravuje ve Vodárenské společnosti investice (rekostrukce čističky) ve výši 300 mil Kč.....

 

Máme po Vánocích, teď je čas jít na ples !!!!

5. 12. 2010

Máme po Vánocích. Je vidět, že moje stránky a moje články moc lidí nečte. Pokud čte, tak nereaguje. Při přání k Vánocům jsem poznamenal, že kdo si napíše, tomu pošlu svoje přání k novému roku v podobě golfového míčku a nenapsal si NIKDO !!!  Zkusím něco jiného... Pozvu Vás na ples..... Jde o 43. Lidovy ples v České Třebové. Koná se v Národním domě od 19.45 hodin. Podrobnosti na:

 

 

JIrka Vencl

 
Celý příspěvek | Rubrika: Co vám chci říci | Fotografie: ples kdu | Komentářů: 0

Platíme státu málo ?????

11. 4. 2010

Dnes jsem na naší výroční členské schůzi ukazoval následující příklad:

Dekuji paní Šulcové, která mne upozornila na chybu výpočtu, nyni je to snad správně, je to o něco méně, než jsem uváděl , ale přesto.....

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Co vám chci říci | Komentářů: 1

Pozvánka na besedu

27. 3. 2010

29.3. od 19.00 hodin  se v malém sále KC na Nadražní ulici konala beseda s Tomášem Sedláčkem, kterou jsme pořádali jako MO KDU - ČSL Česká Třebová.